• Свеж
Reebok Women's Inseam омилен краток со странични џебови

Reebok Women's Inseam омилен краток со странични џебови

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Омилениот краток краток преглед на жените со џебови и 4 "inseam е класичен краток краток јазик што ќе бидете сигурни дека ќе ги сакате! Овие шорцеви имаат џебови од предниот дел за да можете да чувате какви било основни работи во движење. Шортките доаѓаат со парчиња на страните, Додавајќи ласкав допир, за да можете да изгледате и да се чувствувате најдобро. Пајте ги овие шорцеви со риболов на Reebok за да можете да го однесете денот во удобност и стил! Машината за миење ладно. Тракајте суво ниско. Направено од 66% памук, 44 %% Полиестер. Џебови. Странични парчиња. Брендирана графичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи