• Свеж
Домашна Употреба Градинарство Лопата Чаша Садење Лопати Алатка За Мерење Храна Лажица

Домашна Употреба Градинарство Лопата Чаша Садење Лопати Алатка За Мерење Храна Лажица

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Описр. р. во потрага по мала градинарска алатка која ќе ја подобри ефикасноста на градинарската работа? Овие мали чаши со лопати ги прават растенијата за саксии и градините за одгледување ветре. Карактеристики на дизајнот на чашата, што го олеснува нивното користење за проветрување и превртување на горниот слој на почвата. Овие алатки за собирање се исто така за копање, олабавување на почвата, плевене и многу повеќе.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Сина, Розова, Зеленаr. - Материјал : Пластикаr. - Големина : Околу 5,5 X5, 5 X23cm/2. 16 X2,16 X9,04in r. - чашата за градинарска лопата е изработена од квалитетен материјал, кој има долг работен век.р. - Избран пластичен материјал, и многу лесно се чисти, само исплакнете.р. - Совршена големина за работа со бонсаи, прекривка, почва за саксии, семе, ѓубриво итн.р. - Погоден За пресадување садници од зеленчук садење цвеќиња, одгледување, плевене.р. - лесен дизајн, и тоа е корисно за употреба. Чашата за градинарска лопата е изработена од квалитетен материјал, кој има долг работен век. Избраниот пластичен материјал, и тоа е многу лесно да се исчисти, само исплакнете. Совршена големина за работа со бонсаи, прекривка, почва за саксии, семе, ѓубриво итн. Погоден за пресадување садници од зеленчук садење цвеќиња, одгледување, плевене. Лесен дизајн, и тоа е корисно за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи