• Свеж
Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал Сино Мало

Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал

DEN 215.84

Од стока
Во магацинот

Нашите фитинг обични врвови, можат да носат со фармерки/хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шорцеви/здолништа за шик улична мода, спарувајќи ја тексас јакна, кардиган, потпетици, рамни сандали, патики и убав ѓердан. Погоден за секојдневно вежбање, летен одмор, дневно, на отворено, плажа, базен, патување, спорт, дом, салон, забава или секојдневна пригода. Големина референца : Фитнес Врвот. Џејн (Изберете И) : јас сум 5 ' 5, 150, и јас нареди мал. Тина (Изберете И) : јас сум 5 ' 3 118 фунти. Малиот беше совршен. Мила( Изберете И) : јас сум 5 '7, 130 фунти и 34c за референца за големина : ) С.Сузан (Изберете М) : јас сум 5'10, 160 фунти и 36 D. Мелиса (Изберете М) : јас сум 5'6" висок 155 фунти атлетска градба. М. Сали (Изберете М) : Јас 5 ' 5 " и носете мал/мед во кошули. Нарачав медиум и тоа е малку лабаво (ве Молиме изберете И ако сакате тесно вклопување). Тени (Изберете М) : јас сум 34 ДД, но ситни и медиум беше совршен!. Ен (Изберете М) : јас сум само на 5 ' 5, 145иш, 36 мали Ц. Џени( Изберете М) : 5'6", 34С, 26 " половината, 115 фунти. Кит( Изберете М) : за повикување сум 5 ' 10 и околу 130 фунти. Лиза (Изберете Л) : јас сум 5 '10" и 165 килограми, па купив large.It на многу форма фитинг. Марија (Изберете Л) : јас сум 5 ' 0 и 125 фунти 36с и одговара како што треба!. Лили (Изберете XL) : јас сум 5'5 и 195 фунти доби XL. Навистина убаво, удобно и долго!. Тиси( Изберете XL) : јас сум 5 ' 4 175 фунти и 88dd-ddd во зависност од брендот. Полиестер+Спандекс, Ултра мек еластичен Резервоар . Фитнес Женски Висок Врат Женски Резервоар Врвот.Верен на големината.Опремени Врвови за жени. Направено од Густ материјал и нема да го покаже вашиот градник. Дизајн на тркалезен врат и тркачки грб, класичен и совршен за сите жени!. Ова лето обичните резервоари за жени се совршени за вежбање, забава, клуб, секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија, дом, спиење, плажа и летни активности во затворени простории и на отворено. Машина/Рачно перење во ладна вода одделно, нежно циклус само, точка не белило.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Маици со долги ракави за жени долг ракав за жени Плус Големина Жени Со Долги Ракави Со Долг Ракав Асиметрични Врвови На Асиметрични

Плус Големина Жени Со Долги Ракави Со Долги Ракави,Асиметрични Врвови На Асиметрични Врвови На Џемпери

DEN 369.28

Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични ОВратот Крпеница Фустан макси Фустан информации За Произ

DEN 0.67

Стерлинг Сребро Во Сребро 14к Злато Црна Родиум Позлатени Свадба Бенд Ветување Прстен Удобност Одговара На Твое Засекогаш Врежани

Овој сребрен обичен бенд е совршен за одбележување на посебен момент или ден во вашиот живот Овој прсте�

DEN 1.67

Автентицирани Користи СЕЛИН Селин Ѓердан Шестоаголна Ѕвезда Часовник Приврзок Женски Направени Во Италија Злато Додаток Синџир

Автентициран Користен Ѓердан СЕЛИН Селин Шестоаголен Ѕвезден Часовник Приврзок Женски Произведен Во И

DEN 0.33

Компресија Работи За Вреќа За Спиење Вреќа Водоотпорен Ултралесен Простор За Надворешно Складирање Пешачење Опрема За Заштеда

Опис100% сосема нов, висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : сина / портокалова (по избор)Големина : S / M

DEN 431.84