• Свеж
ПРЕЦИЗЕН Супер Сингл Поткопување-Кафе Браун

ПРЕЦИЗЕН Супер Сингл Поткопување-Кафе Браун

DEN 8517.60

Од стока
Во магацинот

Софистициран, но сепак едноставен. Овој простран дизајн лесно ги освојува барањата на секојдневниот живот од остри ножеви до црвено вино. Плус, неговата шарена, непорозна површина го прави нашиот супер единечен сад лесен за чистење и уште потежок за отпор. БЛАНКО ПРЕЦИЗНИ Супер Еден Поткопување - Кафе Браун.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33