• Свеж
Од 100 гр Бразилски Природни Цитрински Карпи Чипс Камен Неправилна Форма Кристално Дифузен Декоративен Камен За Домашна Ароматерапија Материјали За Чакал Од Сакси?

Од 100 гр Бразилски Природни Цитрински Карпи Чипс Камен Неправилна Форма Кристално Дифузен Декоративен Камен За Домашна Ароматерапија

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Описr. r.Овие кристални камења се особено корисни за подобрување на животната средина. Може да се користи за ароматерапија за да понуди удобно опкружување за живеење и да го подобри визуелното уживање. Можете да го ставите во торбата или ПОКРАЈ ТЕЛЕВИЗОРОТ, компјутерот итн. Одлично е и ЗА занаети САМ.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Светло жолта.р. - Материјал : цитрински кристал.Р. - Големина : Околу 5х4х3см. р. - Тежина : 100гр.р. - одлично е ЗА уметнички занаети САМ.р. - кристалните камења во боја на лимон се одлични и за занаети САМИ.р. - за аквариум, градинарство,украс за биро, итн.р. - може да се користи за ароматерапија за да понуди удобно опкружување за живеење . р. - Може да послужи и како камен за саксија, за да биде пошарен. Одлично е ЗА уметнички занаети САМ. Кристалните камења во боја на лимон се одлични и за занаети САМИ. Идеален за резервоар за риби, градинарство, украс за биро, итн. Може да се користи за ароматерапија за да понуди удобно опкружување за живеење. Може да служи и како камен за саксии, за да биде пошарен.

Детални спецификации

Додатоци на производи