• Свеж
Момени Шарлот Полипропилен Машина Направена Беж Тркач 2'3 7'6

Момени Шарлот Полипропилен Машина Направена Беж Тркач 2'3 7'6

DEN 3728.00

Од стока
Во магацинот

Додадете чист, современ стил во вашиот простор со Тепихот Шарлот На Момени. Апстрактната шема и хај-ло текстурата се заедно со лесни за вградување неутрални тонови и мек куп, додавајќи удобност и стилска топлина во секоја просторија. Создаден од 100% полипропилен, овој издржлив колку што е убав. Шарлот е исто така отпорна на дамки и избледување и антистатичка, што го прави совршен избор за области со голем сообраќај. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полипропилен. Висина На Купот : 1".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33