• Свеж
Јубатуо Женски Блузи Женски В-Вратот Крст Шупливи Кратки Ракави Печатење Маица Врвот Кошули За Жени

Јубатуо Женски Блузи Женски В-Вратот Крст Шупливи Кратки Ракави Печатење Маица Врвот Кошули За Жени

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : 95% Полиестер, 5% Модна Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths4834100cm/39.37"21.5 cm/8.46"36cm/14.17"67cm/26.38"M61036104cm/40.94"22cm/8.66"37cm/14.57"68cm/26.77"L81238112cm/44.09"23cm/9.06"38cm/14.96"70cm/27.56"XL101440120cm/47.24"24cm/9.45"39cm/15.35"72cm/28.35"XXL121642128cm/50.39"25cm/9.84"40cm/15.75"74cm/29.13"XXXL141844136cm/53.54"26cm/10.24"41cm/16.14"75cm/29.53" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 21.5 cm/8.46"Shoulder : 36cm/14.17"Length : 67cm/26.38"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 22cm/8.66"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 68cm/26.77"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 23cm/9.06"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 24cm/9.45"Shoulder : 39cm/15.35"Length : 72cm/28.35"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 25cm/9.84"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 74cm/29.13"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 136cm/53.54"Sleeve : 26cm/10.24"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 75cm/29.53" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 100см/39.37 "Ракав : 21.5 см/8.46 "Рамо : 36см/14.17" Мека Ткаенина : Блуза Со Кратки ракави за жени е изработена од Врвен материјал што може да издржи постојано перење. Мек и лесен материјал за да бидете кул, удобни и опуштени. Дизајн : Краток ракав, V вратот, редовно се вклопуваат блуза за жени, мода и секојдневен. Стил : Секојдневен стил, совршен за спарување со секое дно, како што се фармерки, панталони, шорцеви. Различни Прилики : оваа женска блуза е одлична опција за корпоративни настани, собири на пријатели, вечера со семејството, свадба на плажа на плажа, јога, работа или само секојдневна облека. Топли Совети : препорачуваме миење на блузата пред употреба. Рачно или машинско перење на нежно, висат или паѓаат суво ниско. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44