• Свеж
Модел 1006w Ретро Клупа Маса Со Крајна Поддршка, 24 Врв Од Нерѓосувачки Челик, Црни Седишта

Модел 1006w Ретро Клупа Маса Со Крајна Поддршка, 24 Врв Од Нерѓосувачки Челик, Црни Седишта

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Ништо не може да биде пофино од стилот на вечера на ретро клупата на ОФМ групно седење. Модел 1006 W е групно седиште поддржано од страна, каде што корисниците влегуваат од едната страна. Овој класичен дизајн е изграден од современи материјали. Атрактивниот врв од нерѓосувачки челик е 24 " х 48". Седиштата од иверица се покриени со ваш избор од три издржливи ламинатни бои кои ќе го одржат нивниот добар изглед под тешка употреба. Плус тоа е цинк за чистење! Тешката челична рамка е заштитена со црна завршница за боја во прав. Прилагодливите лизгалки за стапала ги штитат вашите подови. Постојана инсталација е достапна. ОДМ Модел 1006w Ретро Клупа Маса со Крајна Поддршка, 24" Нерѓосувачки Челик Врвот, Црни Седишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33