• Свеж
Модел Д-Р-Компатибилен Калкулатор РЦ-Црна И Црвена Лента Кертриџ Од Околу Канцеларијата

Модел Д-Р-Компатибилен Калкулатор РЦ-Црна И Црвена Лента Кертриџ Од Околу Канцеларијата

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Оваа ставка е загарантирана да произведува темно долготрајно печатење На вашиот калкулатор Кога ќе го инсталирате Овој Калкулатор Компатибилен Со Casio Model DR-250 RC-601 Кертриџ Со Црна И Црвена Лента Околу Канцеларискиот Пакет од 3 поединечно запечатени ЛЕНТИ, Дизајнирани Да одговараат на калкулаторот CASIO dr-250 Од Околу Office®, свежо потпишаните материјали обезбедуваат темна долготрајна употреба, Поддршка За Клиенти Во Живо за инсталација, Безусловна Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палт�

DEN 0.33