• Свеж
Елошман Девојки Чизми До Глужд Чизми Чипка Борбени Чевли в Страничен Патент За Мало Дете Мало Дете Бело 8,5 Ц

Елошман Девојки Чизми До Глужд Чизми Чипка Борбени Чевли в Страничен Патент За Мало Дете Мало Дете Бело 8,5 Ц

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Девојчиња Чизми, Чизми За Мали Девојчиња, Чизми До Глужд За Девојчиња, Девојки Модни Чизми, Борбени Чизми За Девојчиња, Чизми За Девојки, Чизми За Деца, Зимски Чизми, Чизми За Девојчиња Тип На Шема : Печатење На Овошје : Бела, розова, црна (По Избор)Големина : САД 4 C, САД 4.5 C, САД 5 C, САД 6 C, САД 6.5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 8.5 C, САД 9с, Сад 10с, Сад 11с (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Микрофиберутсол : Тип На Гумена Пета : рамно Прицврстување : Тип На Врвка/Патент Тип : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : пролет, лето, fall, зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Изработени од микрофибер горен и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.2. Нелизгачки ѓон, лесен, дише и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Предниот дел со врвка со странично затворање на патентот за лесно вклучување и исклучување и заоблен прст нема да ги натера вашите деца да се преполни заедно и да им помогне на стапалата да растат здраво.4. Лесната рамна пета ве тера да одите удобно. Тоа може да бидат вашите топли чизми за внатре и на отворено.5. Овие секојдневни чизми се совршени за цела сезона, костум за момчиња и девојчиња, многу стилски и удобен.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржлив И Водоотпорен Материјал : овие момчиња девојчиња чизми на отворено се изработени од кожна ткаенина од микрофибер што ќе ги одржува нозете суви во дождливите денови. Топло Наредени : овие зимски чизми за мали деца се наредени со мека кадифена постава. За гарантирање топлина во тие студени и влажни денови. Лесно За Ставање/Исклучување : дизајнот на врвка ги прави чизмите за мали деца цврсто да се вклопат, а страничниот патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумен Ѓон што не се лизга : Детски чизми изработени од издржлив гумен ѓон што не се лизга, има убав стисок за да се спречи лизгање, така што дизајнот на ѓонот за чевли може да обезбеди доволно безбедност за децата и да им дозволи на децата да трчаат и да скокаат слободно. Повод : Совршен За училиште, фустан, свадба, свечена, празник, забава и изведба. Овој пар чизми ќе биде прекрасен подарок за родендени, празници или која било друга пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови И

DEN 480.00

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

DEN 559.84