• Свеж
Мали Патики Вистинско Дрво Кафе И Пекарница 20-Парче Дрвени Преправаат Игра Кујна Играчки Плејсет, Реални Светла И Звуци, Двострана Игра, Мулти-Боја-За Деца Девојки ?

Мали Патики Вистинско Дрво Кафе И Пекарница 20-Парче Дрвени Преправаат Игра Кујна Играчки Плејсет, Реални Светла И Звуци, Двострана

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Пијте и печете забава и нешто добро со ова вистинско, цврсто и издржливо кафуле и пекара, каде што децата можат да играат улоги, да сонуваат и да ги печат своите омилени задоволства, да сварат кафе и чај, а потоа да им служат на пријателите и семејството. Инспириран од оние кафулиња и пекари во кои сите сакаме да поминуваме време, оваа двострана игра им овозможува на децата да се преправаат дека се пекар, бариста, сервер или клиент. Децата се охрабруваат да ја зготват својата имагинација и креативност благодарение на вклучените и интерактивни додатоци 20+, како преса за кафе што можете да ја притиснете, вреќи за кафе, тегли за кафе, леб, кекси, крофни, чинии, чаши, прибор и многу повеќе. Активноста и можноста за имагинативна игра е бесконечна, а реалните светла и звуци ја зголемуваат возбудата. Рерната има работна врата и има полица за тони складирање и лесно чистење. Играњето улоги навистина е delicious.It време е да се готви некоја забава во кујната! Малите Тикови дрвена кујна за играње со додатоци нуди одлично место за поминување време играјќи со вашето дете и дете од предучилишна возраст, без разлика дали се преправате дека го печете нивното омилено вкусно јадење или чистите садови после прекрасен оброк! Совршен подарок за играчки за возраст од 3-5 години девојчиња и момчиња. Дрвените комплети за играње кујна доаѓаат со сите додатоци потребни за да ги држат девојчињата и момчињата зафатени цел ден со имагинативна претендирана игра! Со своите реални светла звучи и интерактивни карактеристики, овие популарни дрвени игра кујна игра во собата изгледа исто како вистинска кујна во вашата куќа! Од Mga Entertainment, креатор на саканата Мода, Колекционерски, девојки и линии за Кукли ЗА Бебиња Lol Изненадување, Winbow High, Na Na Na Изненадување, Bratz, Сон На Mga Ella, Сјајот На Mga Babyz, Lalaloopsy, Poopsie Изненадување и Изненадување родено Бебе, Како И Мали Крлежи и многу други омилени. РЕАЛНО : Инспирирани Од кафулето и пекарите во кои сакаме да поминуваме време, ова е вистинската зделка, со реални светла и звуци. ИЗДРЖЛИВО ДРВО : овој цврст плејсет ќе трае и трае и има рерна со работна врата и полица за многу складирање и лесно чистење. ДВОСТРАНА ИГРА : Повеќе деца можат да играат одеднаш и наизменично прават кафе, чај, леб, кекси и крофни и служат или уживаат во тие вкусни задоволства како клиенти. ЈА ПОТТИКНУВА ИМАГИНАЦИЈАТА : со над 20 вклучени и интерактивни додатоци децата можат да ја откријат својата внатрешна бариста и бејкер и да се замислат во различни улоги. ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : уникатната рерна се отвора и затвора и има реални светла и звуци, што го прави печењето уште позабавно!. КАФЕ СТАНИЦА : СО лавици за додатоци и штипки за виси чаши. РЕШЕТКА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : децата да ги покажат своите печива. ПРОИЗВОДОТ ВКЛУЧУВА : Над 20 интерактивни додатоци како преса за кафе што можете да ја притиснете, вреќи за кафе, тегли за кафе, леб, кекси, крофни, чинии, чаши, прибор и многу повеќе. Возраст : 3+ Години.

Детални спецификации

Додатоци на производи