• Свеж
Жените Од Јеселк Печатат Топла Зимска Тесна Густа Кадифена Волна Панталони Од Кашмир Панталони Хеланки Со Висок Струк Тенки Хеланки

Жените Од Јеселк Печатат Топла Зимска Тесна Густа Кадифена Волна Панталони Од Кашмир Панталони Хеланки Со Висок Струк Тенки

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Жените Печатат Топла Зима Тесна Дебела Кадифена Волна Кашмир Панталони Панталони Хеланки Pants Material : Polyester.No Проѕирната Ткаенина е мека, удобна,еластична, но и дише, погодна За Зима.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Маргаритка,Еластична, Секси, Блиска, Топла.Плус кадифе дизајн повеќе чувајте топло што, Соодветната Јакна Или Џемпер Се добар избор.Мода и стилски Дизајн, Огромно истегнување и удобност е посоодветно за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење Или други спортови,Сезона : Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Еднобојна,Еластична Должина На Половината : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Мода,Каузалност Што добивате : 1 Еез Жени Панталони Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76см/29.92 "Колк : 94см/37.01" Должина : 94см/37.01 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 80см/31.50 "Колк : 98см/38.58" Должина : 95см/37.40 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84см/33.07 "Колк : 102см/40.16" Должина : 96см/37.80 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 88см/34.65 "Колк : 106см/41.73" Должина : 97см/38.19 " Големина : 2хл Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92cm/36.22 "Хип : 110cm/43.31 " Должина : 98cm/38.58" Material : Polyester.No Проѕирната Ткаенина не само што е мека, удобна,еластична, туку и дише, погодна За Зима.ВЕ МОЛИМЕ внимателно ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на сликата или описот на производот пред да ја купите. Карактеристики : Зимски Хеланки Со Висок Струк Руно Обложено со Кадифе за Да Ги Загреете Нозете Во Зима.Дише, Маргаритка, Еластична, Секси, Блиска, Топла.Едноставен И стилски Дизајн, Огромно истегнување и удобност е посоодветен за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови, тие ќе бидат ваш мудар избор. Дизајн : Слатки и меки пријатни супер дебели кашмирски хеланки за жени, жени, дами и тинејџерки воumn и студена зима. Панталони обложени со руно, термички дизајн Обложен Со Шерпа, ве загреваат во студена зима, еластичен струк Со Висок струк, Едноставен дизајн, но сепак мода. Чувствувајте се безбедно, меко и удобно, лесно се совпаѓа и излегува. Прилики : оваа топла нејасна облека е прекрасна опција за модерните дами, разноврсно парче без никаква рестриктивна состојба. Активни еластични панталони за половината се погодни за секојдневни, домашни, надворешни во зима; Овие супер еластични хеланки ви овозможуваат слободно движење и многу е погодно за скијање, трчање и други зимски активности на отворено. Плус кадифено задебелување, ветроупорно и ладно, трајна топлина.Топли зимски хеланки изработени од висококвалитетен материјал. Идеален за температури До -58 Целзиусови степени. Ткаенината што дише, мека четкана ви помага да останете топли и ја крева влагата подалеку од кожата за посува удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84