• Свеж
Кухас Блузи За Жени Кошула Блуза Цветни Печати Копче Долг Ракав Обичен Основен Кошула Јака Редовни Женски Врвови Црвена 1X

Кухас Блузи За Жени Кошула Блуза Цветни Печати Копче Долг Ракав Обичен Основен Кошула Јака Редовни Женски Врвови Црвена 1X

DEN 297.44

Од стока
Во магацинот

Кухас Блузи За Жени Кошула Блуза Цветни Печати Копче Долг Ракав Секојдневен Основен Кошула Јака Редовни Женски Врвови Црвена 1 XSize : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 68cm/26.77"Големина : М Биста : 108cm/42.52" Рамо : 46.5 cm/18.31" Ракав : 59см/23.23" Должина : 69см/27.17"Големина : л биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 60см/23.62" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 120см/47.24" рамо : 49.5 см/19.49" ракав : 61cm/24.02" Должина : 71cm/27.95"Големина : xxl биста : 126cm/49.61" рамо : 51cm/20.08" ракав : 62cm/24.41" должина : 72cm/28.35"големина : xxxl Биста : 134cm/52.76" Рамо : 52.5 cm/20,67" Ракав : 63см/24,80" Должина : 73см/28,74"Деколте : в сезона на вратот : пролет,fall,лето оваа Блуза за навивање е совршена за секојдневна, работа, канцеларија, деловна и летна есенска облека.95% Полиестер, 5% Спандекс; копче затворање Должина на ракавот : Долг Ракав ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Состав на материјал : 95%Полиестер+5%Спандекспаир со различни фармерки, здолништа, хеланки за мода и трендовски look.It може да се врзат на половината или да се завиткаат околу половината, да се носат како 3/4 ракави или полн ракав.Содржина на пакетот : 1 x Жените V Вратот Повик Кошули.Можете да ги спарите овие женски блузи и блузи со фармерки, тексас шорцеви, хеланки или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед : Женска карактеристика : Висок Низок,Обичен V Врат,Манжетни, Јазиче 3 4 Долг Ракав, Лелеави Кошули Блуза Врвсовршен за Работа, Секојдневно, Излегување, Филмови, Возење Велосипед, Секојдневно Носење, Патување, Плажа И Многу Повеќе.Долг ракав, копче надолу, v вратот, ракав со манжетни со ролна чешма може да биде 3/4 ракав,џеб на бистата, раширена јака, стил на лабаво вклопувањеинформации За производот : Обични лабави врвови изработени од ткаенина со фин квалитет, удобна за носење,Цврста кошула е мода Од Сите Типови на временски врвови : Лежерна Оваа основна и разноврсна кошула може лесно да се облече нагоре и надолу, ви дава трендовски и лежерен изглед, совршен за секојдневно, блуза со ракави за училишни и работни јазичиња, погодна за секојдневно облекување, секојдневно, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, дом, датум, клуб, за лето, aut, пролет или Како Подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријателка блузи од кухас за жени Блуза Со Цветни Принтови со долги ракави секојдневна основна јака за кошули редовни женски врвови. Женските Врвови Боја И Големина : Црвена;1x.Женските Врвови Материјал : Мешавина Од Полиестер. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Суштинска Блуза За Жените. Совршен подарок : Овие Женски Врвови за жени се совршени за жени од сите возрасти. Можете да го носите сами или да ги подарите Овие Женски Блузи на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/мајка/сестра / баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Од 100 гр Бразилски Природни Цитрински Карпи Чипс Камен Неправилна Форма Кристално Дифузен Декоративен Камен За Домашна Ароматерапија

Описr r.Овие кристални камења се особено корисни за подобрување на животната средина Може да се користи �

DEN 0.67