• Свеж
Машки Најк Црн Чикаго Бел Па Град Поврзете Ги Шорцевите За Изведба

Машки Најк Црн Чикаго Бел Па Град Поврзете Ги Шорцевите За Изведба

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Прикажете ја вашата длабока посветеност на Чикаго Вајт Сокс удобно благодарение на елитната изведба на Овие Градски шорцеви За Поврзување Од Најк. Тие имаат дри-ФИТ технологија што ја отстранува потта и флексибилен појас. Двонасочната ткаенина за истегнување помага да се обезбеди слобода на движење во овој ексклузивен пар Шорцеви Од Чикаго Вајт Сокс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Дри-ФИТ технологијата ја отстранува влагата. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Еластичен појас. Топлина запечатени графика. Инсем на големина м мерки прибл. 9''. Бренд : Најк. Два странични џебови. Мрежести панели.

Детални спецификации

Додатоци на производи