• Свеж
Дами Дозвола За Облекување Женски Летни Џебови За Печатење Со Кратки Ракави Надвор Од Рамената Моден Фустан

Дами Дозвола За Облекување Женски Летни Џебови За Печатење Со Кратки Ракави Надвор Од Рамената Моден Фустан

DEN 908.80

Од стока
Во магацинот

АОХАСЛИ Дами Дозвола За Облекување Женски Летни Џебови За Печатење Со Кратки Ракави Надвор од Рамената Моден Фустанкарактеристики : 1, Карактеристики : Секојдневен,Краток Ракав ,фустан За Печатење, Женски Фустан Надвор од Рамото .2, Материјал : Полиест, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3, Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4,Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава, Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за И Пролет.5, ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ќе овој сладок фустан во вашиот излети.Овој фустан се одликува Со Надвор од Рамото што е многу привлечно. Можете да го спарите со вашите сандали со потпетици или мазги за да го комплетирате изгледот.Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : Стил На Печатење : лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА фустан за криење : Убав Избор : Бесплатно прилагодување на висината на половината преку еластичен појас, визуелно го издолжува торзото, крие стомакот Вешто, Го Прави Носителот Поубав. }МОДЕРЕН СОБРАНИ БИСТА : Ова е женски летни фустани. Ласкави собрани биста и собрани здолниште карактеристики додадете некои пица и даде фустан личност. Тоа ви крие несовршености само право. ●МЕК МАТЕРИЈАЛ : овој едноставен случаен фустан има убав материјал, Цената е фер, ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка до местото каде што не се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде.Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Fit КАКО РАКАВИЦА : летните фустани за жени добро се сечат и совршено ги прегрнуваат вашите облини. Фит и одблесокот сарафан жени одмор плажа секојдневен летен фустан многу ласкави одговара-точно на големината. Должината е до колена. Тоа е совршена должина за истрошување. Невидливо затворање на патент на страна за подобро да ја заштитите кожата. Добредојдовте ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ : Изберете нас, верувајте ни !Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ауфмер Лето Копче Лабава Кошули За Мажи Дозвола Машки Повик Солидна Пресврт Патент Пуловер Спортски Краток Ракав Костум Продажба

Мажи Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : 1.It изработен е од ви

DEN 2.67

Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортск�

DEN 153.44