• Свеж
Абтел Менс Блејзер Деловна Јакна Со Цврста Боја Секојдневни Кардигански Јакни Мажи Обична Работна Облека Ј Греј XL

Абтел Менс Блејзер Деловна Јакна Со Цврста Боја Секојдневни Кардигански Јакни Мажи Обична Работна Облека Ј Греј XL

DEN 959.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Мажи Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Цврста Боја : Сина, Црна, Црвена Вино, Сива (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Волнена Деколте : Ѓердан Со Ревер : Ракав Со Должина На Колкот должина : долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Полиестерска Волна. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, секојдневно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Еднобојна, тенка фит, лесно поврзана со панталоните, здолништата, хеланките од жан.4. Блејзерот е извонреден и класичен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 Х Мен Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Секојдневен Отворен Преден Блејзер Костум,Работна Канцеларија Кардиган Јакна Облека. Материјал-25% Волна 75%Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Основна Јака За Блејзер За Ревер За Мажи, Мажи Секојдневни Блејзерски Јакни Дизајн Со Едно Предно Копче, Отворена Предна Блејзерска Јакна Тенок Фит, Цврста Боја, Долги Ракави,Засечен Ревер и Обложено Рамо, едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

Детални спецификации

Додатоци на производи