• Свеж
Гима Активност Студија Биро Деца Диносаурус Маса И Стол Во Собата Со Градежни Блокови

Гима Активност Студија Биро Деца Диносаурус Маса И Стол Во Собата Со Градежни Блокови

DEN 7358.40

Од стока
Во магацинот

И бирото е опремено со полица за складирање под работната површина, што обезбедува дополнителен простор за складирање на мали играчки, градежни блокови, закуски, моливи додека ги одржува добро организирани. Мазната површина и заоблените агли ќе ги заштитат вашите деца од повреди. Лесно и брзо се собира со јасни упатства спецификација : Боја : Сина И Жолта. Лесниот дизајн им овозможува на децата лесно и слободно да го движат. Backономскиот стол назад и потпирачите за раце нудат голема поддршка и удобност на вашите деца. Големина на стол : 15 "х 16,5" х 20,5 "(Л х ш Х) (Л х ш х). Повеќенаменско биро поставено за децата да уживаат во читање, јадење, цртање итн. Покрај тоа, обезбедени се 3 комплети градежни блокови за да им донесат на вашите деца позабавна. Оваа повеќенаменска табела за активности за деца може да се користи за јадење, читање, пишување, цртање и играње. Симпатична форма на диносаурус лесно ги привлекува очите на децата и додава повеќе забава. Покрај тоа, оваа маса и стол имаат мазна површина и тркалезни агли за да ја заштитат нежната кожа на вашите деца од гребнатини. Големо Биро Со Решетка За Складирање : пространата работна површина доаѓа со 2 вдлабнатини за децата погодно да ги стават чашите или другите предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00