• Свеж
Гдфун Женски Обичен Моден Печатење Со Долги Ракави Преголем Патент Дуксер Врв--дуксери дуксери за жени

Гдфун Женски Обичен Моден Печатење Со Долги Ракави Преголем Патент Дуксер Врв--дуксери дуксери за жени

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 118cm/46.46" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 73cm/28.74"Големина : М Биста : 123cm/48.43" Рамо : 64cm/25.20" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 129см/50,79" рамо : 65,5 см/25,79" ракав : 57см/22,44" должина : 75,5 см/29,72"големина : Xl Биста : 135см/53,15" Рамо : 67см/26,38" ракав : 58см/22,83" должина : 77см/30,31"големина : Xxl биста : 143см/56.30" рамо : 69см/27.17" ракав : 59см/23.23" должина : 79см/31.10"големина : хххл Биста : 151см/59.45" рамо : 71см/27.95" ракав : 60см/23.62" должина : 81см/31.89"Што Добивате : 1xwomen topmaterial : полиестер ве молиме проверете Ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Одговара : одговара на големината на приликата : Секојдневно носење, вокација, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни : Темпераментна Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Сезона : Цела Сезона Должина : Редовна Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Суво забелешка деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Обична спортска облека, печатен врв, секојдневен врв, моден дизајн користи женски цврсти основни дуксери/качулка/јакна жени/поштенски дуксер. Може да се носи за секојдневни секојдневни, канцелариски и семејни собири.—- преголем дуксер/женска облека/жени со половина патент дуксер/дуксер. Удобно и дише, полн со еластичност.—- поштенски качулка жени/трендовски кралица жени половина патент исечени дуксери/удобност бои екипажот дуксер/женска облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалув�

DEN 299.04

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84