• Свеж
Мадден Cујорк Јуниорс плоштад врат без ракави на вратот

Мадден Cујорк Јуниорс плоштад врат без ракави на вратот

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

На плоштадот деколте на овој врв без ракави од Маден Cујорк му дава шик, софистицирана вибрација. Исечената должина и ткаенината за истегнување го прават совршен за спарување со трендовски преголем блејзер, совпаѓање со омилен пар фармерки или панталони. Или облечете го соло со шорцеви и сандали за без напор стил на топло време. Материјал : 91% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : квадратен врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Стекнете плетена ткаенина; Исечена должина. Јуниорс плоштад врат без ракави од Мадден Cујорк.

Детални спецификации

Додатоци на производи