• Свеж
Мојата работа е сите виножита и пеперутки лабораториска технологија флеботомистичка маица

Мојата работа е сите виножита и пеперутки лабораториска технологија флеботомистичка маица

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и карактеристики на долниот дел на полите : полиестер, тркалезен врат, краток ракав, супер мек, тоа е доста добро примено од мажи и жени за кул и свеж летен стил. Модна мешавина : Совршено за обичен изглед или постепено ноќ. Лесно е да се спарите со омилените шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. Класичен дизајн : Оваа вера е погодна за лето, пролет, есен и зима. Ве одржува кул и не ја охрабрува потта. Тоа е многу добро прилагодено на летната топлина. Во пролет или есен, или кога температурите се искачуваат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. Повод : Лабава вклопена летна кошула може да ги покрие сите облици на телото, да ја покаже вашата убавина; Погодно е за плажа, одмор, одмор, ноќ, датум, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или дневно носење итн. Упатства за нега : Ве молиме, проверете ги деталите за големината во описот на производот. Ако ви се допаѓа лабава каузална вклопување, ве молиме нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката и измијте го ладно / спуштено суво на поставување на ниска температура / не бели или железо директно на печатењето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Врвови Џеб Кисела Краставица Смешен Зеленчук Краставица Веганска Маица Подарок Со Кратки Ракави Кошули За Забави Со Кратки

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

DEN 2.67

Едуцирајте Се Да Ги Подигнете Подароците За Враќање На Училиште Летни Врвови За Жени: Кошули Со Кратки Ракави Со Уникатна Графика

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

DEN 3.00