• Свеж
Женска Смешна Хипи Кошула За Операција За Замена На Колк Маица Црна 2х-Голема

Женска Смешна Хипи Кошула За Операција За Замена На Колк Маица Црна 2х-Голема

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

95% полиестер, 5% спандекс, големина унисекс, мека и растеглива ткаенина. Ако сакате лабава женска Маица (машка Маица), ве молиме купете ја. Карактеристики на производот : графичка маица, маица за печатење букви, секојдневен, краток ракав, врат на екипажот, модна маица. Сезона : Дизајн На Целата Сезона : Маичката е отпечатена со шема на предната страна со илустрации за печатење, отпечатоци од боја на вратоврска, кратки ракави и дизајн на вратот на екипажот за секојдневен и стилски изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм и ќе уживате во комплиментите на другите. Состојки : 95% полиестер, 5% спандекс, лесна, мека и растеглива ткаенина, многу удобна за целодневно носење. Појавување : Оваа Маица е совршена за секојдневен стил со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Упатства за нега : се препорачува превртување и миење во машина со ладна вода. Свртете внатре и надвор, сушење на ниска температура. Не избелувајте. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата детална табела со големини пред да ја купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Ракав Блузи Жени Жени Врвови Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Сина

Bazyrey Womens Блузи Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи жол

DEN 319.68