• Свеж
Танцување Скелети Танц Предизвик Ноќта На Вештерките Маица Црна Маица

Танцување Скелети Танц Предизвик Ноќта На Вештерките Маица Црна Маица

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот раб : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тој е доста добро прифатен од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Обични Кошули За Жени Плисирани Течни Дневни Носете Летни Туники Со Кратки Ракави Врвови Цветни Квадратни Маици Со Лабаво Вклопување

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Лежерен Тип : Лабав Фитнек Стил : Квадратна Должина На Ракавот : Тип На К

DEN 239.84

Предна Пешачка Женска Секојдневна Маица Со Еднобојна Боја Квадратен Врат Обични Врвови Ребрести Патувања Пуловер Армија Зелена

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 287.84

Велигденски Преголеми Маици За Жени Графички Зајачиња Со Кратки Ракави Гноми Велигденски Јајца Печатење Секојдневно Лето Симпатична

52" Рамо : 47cm / 18 ®СЕЛОНЕ Широк Спектар На Производи ● Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но се�

DEN 3.00

Дами Маица Дише Улична Облека Печатени Долги Ракави V Вратот Женски Летен Одмор Мода Секојдневен Плажа Дневни Маици Женски Врвови

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо : 43,6 см / 17,17" Ракав : 69,5 см / 27,36" Должина : 69см / 27,17" Големина : М Биста : 105см

DEN 0.67