• Свеж
Кајануо Fall Графички Маици За Жени Дозвола Благодарноста Печати Маици Со Долги Ракави За Жени Со Кружен Врат Тиква Печатење Женски Спортски Пуловер Рекреативни Блу

Кајануо Fall Графички Маици За Жени Дозвола Благодарноста Печати Маици Со Долги Ракави За Жени Со Кружен Врат Тиква Печатење

DEN 448.00

Од стока
Во магацинот

< бр >??? umn е. Дали вашата есенска блуза е подготвена? Лансиравме нова Маица со печатени долги ракави На Денот на Благодарноста. Тоа е суштински фустан за фестивали. Дајте му го на најважната личност на најважниот ден. ①Информации за производот. ❥ Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маичка,Модни маици за жени,Принт Од Тиква,Печатење На Денот на Благодарноста,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, t и зима секојдневни маици со ракави жени . ❥Повод : дневно, Fall, Денот на Благодарноста ,Танцова Изведба, излегување,забава,работа,Секојдневно,канцеларија,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого, Патување, Дом,Одмор, Шопинг, Улица, Клуб . ● Спецификација●. ❥Боја : Повеќебојна. ❥Стил : Секојдневен/Моден/Трендовски/Патување/Едноставност/разноврсна. ❥Тип На Шема : Печатење На Денот На Благодарноста❥Деколте : Тркалезен Врат❥Должина На Ракавот : Долг Ракав❥Тип На Ракав : Обичен Ракав. ❥Должина : Редовно. ❥Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. ❥Ткаенина : Средно Истегнување❥Материјал : Полиестер❥Состав : 95%Полиестер, 5%Спандекс❥Инструкции За Нега : машинско перење Или миење раце со ладна вода, Закачете Или Исушете Ја Линијата. ❥Шир : НЕ. ❥Пакет вклучуваат : 1пц женски маици како да ја изберете вистинската големина? Изборот на големина што обично ја носите може да ја истакне вашата фигура, а изборот На Додај големина е поудобен. ●Материјал}оваа женска кошула со Долги ракави е изработена од растеглива и дише ткаенина, мека лесна и удобна, Удобна Е Наспроти Кожата. ●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба. ●Модно совпаѓање}женска маица одлична со хеланки, фармерки,тексас јакна,чизми,шорцеви со висок струк, Совршена за слоевитост со кардиган, блејзер, јакна или трикотажа кога се чувствувате малку студено. ●Врв За перење ● Рачно перење Или нежно перење во машина во ладна вода, закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ротенберг, Ненси Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Куќа За Птици и Азалии Во Градината

Ненси Ротенберг претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х23 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно �

DEN 351.20

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33