• Свеж
Замена ЗА Вител GB2SHTXTQ Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Вир Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд

Замена ЗА Вител GB2SHTXTQ Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Вир Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

6-Замена За Пакување ЗА Вир GB2 STXTQ03 Филтер За Вода Во Фрижидер - Компатибилен Со Вир 4396395 Кертриџ За Филтер За Вода Во Фрижидер - Denali Чист Бренд ве Молиме запомнете : Ова Е дел За замена На Чист Бренд Denali, А не производ OEM. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции За овој производ ги нуди исклучиво Денали Чист. 6-Пакет Замена ЗА Вир GB2 STXTQ03 Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Вир 4396395 Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд.

Детални спецификации

Додатоци на производи