• Свеж
Среќен Ден Татковци Градина Знаме Двострано, Бафало Карирани Рустикален Фарма Двор Отворено Знаме, Стил 35

Среќен Ден Татковци Градина Знаме Двострано, Бафало Карирани Рустикален Фарма Двор Отворено Знаме, Стил 35

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Сет Сезонски Градинарски Знамиња : Уникатни Сезонски Градинарски Знамиња За Сите Сезони. Јарболот Не Е Вклучен. Двор Банери Вклучуваат Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Пролет, Зима, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Лето, 4 јули, Сад, Fall, Роденден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките и Среќен Божиќ. Прекрасни Украсни Градинарски Транспаренти За Дворови, Тревници, Фарми, Дворови, Врати, Балкони, Поштенски Сандачиња, Палуби, Балкони, Прозорци, Ѕидови И Гробишта. Идеален Подарок За Секоја Пригода За Семејството, Пријателите И Најблиските. Двослоен Ленен Празничен Градинарски Транспарент За Да Издржи Сончеви, Дождливи И Ветровити Временски Услови Во Сите Сезони. Големина : 12х18 инчи/30х45см, Одговара На Сите Стандардни Штандови, Бандери, Арбор, Ѕид И Закачалки За Прозорци Среќни Татковци Ден Градина Знамиња Двор Украси. Големина : 12х18инч/30х45см. Материјал : Ленена Ткаенина. Шема : Двострано Печатење На Шаблони. Без Разлика Дали Тоа Е Перат : Да. Дали Е Тоа Еднократно : Да.

Детални спецификации

Додатоци на производи