• Свеж
Лек Акрилик Огледало Ѕид Налепници Азбука англиски Букви DIY Партија Декор Злато

Лек Акрилик Огледало Ѕид Налепници Азбука англиски Букви DIY Партија Декор Злато

DEN 111.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Налепници за ѕид ОД огледало од англиска азбука 3д златна азбука постер спална соба празнична забава декорација САМ уметнички мурал.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија и направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера.Можете да изберете повеќе букви за да формирате парче текст што го сакате.Спецификации : Материјал : Акрилна Боја : Златна Големина : прибл.10cmx8cmx1cm Weight : прибл.20g Pattern : 26 букви (А~Z)Количина : 1pcpackage листа : 1 x Ѕид Налепница Белешка : обликот на буквата е различен, големината ќе биде различна (8-10cm), ве молиме не им пречи.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Налепници за ѕид ОД огледало од англиска азбука 3д златна азбука постер спална соба празнична забава декорација САМ уметнички мурал. Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија и направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера. Можете да изберете повеќе букви за да формирате парче текст што го сакате.Спецификации : . Материјал : Акрилик. Боја : Злато.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

DEN 559.84