• Свеж
Липер Меѓународна Детска Правоаголна Маса И Столови Поставени Со Полици, Повеќе Бои

Липер Меѓународна Детска Правоаголна Маса И Столови Поставени Со Полици, Повеќе Бои

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

За : Не оставајте сесија за боење ограничена на подот! Дајте му на вашиот мал пикасо соба за да бидете креативни со овој шармантен триделен комплет маса и стол. Изработен од дрво завршен во разноврсен пекански тон, овој комплет нуди две столчиња за грб и маса со вградени полици долж горниот дел. Само додадете куп градежна хартија, изгаснете свежо пакување моливи во боја и вашите деца ќе создаваат ремек-дела за кратко време. Ако денот бара нешто друго освен цртање, ова место за седење е секогаш примамливо за забави со чај од плишано мече и градење високи хоризонти надвор од блокови. Карактеристики : Совршен За секоја детска соба. Табелата е великодушно со големина за да обезбеди доволно површински простор за боење и играње. Содржи четири отворени коцки за чување омилени играчки и занаети за уметнички проекти. Богатата дамка од орев го надополнува секој декор. Направено од издржлива комбинација на бука, бор и лесонит со средна густина (МДФ). Спецификации : Табела : 33.75 "х 23.25 " х 24.62". Стол : 12.37 "х 15 " х 24.62". Стол Подот До Седиштето : 12". Материјал : . 32,15% Бука. 56,11% бор. 11,74% МДФ. Картон Пакет : 1 во собата. Картонска Тежина : 50.00 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00