• Свеж
Унидор плус во. В во. Д во. Х Без Рамка Туш Кабина Во Хром

Унидор плус во. В во. Д во. Х Без Рамка Туш Кабина Во Хром

DEN 3796.16

Од стока
Во магацинот

Dreamline Unidoor Plus е врата за туширање со шарки без рамка или куќиште што е совршено дизајнирано за денес?современи трендови. Со модерна привлечност и елегантни чисти линии, Унидор плус додава допир на безвременски стил на секој простор во бањата. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Унидор плус е дел од Колекцијата Dreamline Unidoor, најразновидната линија на туш врати и куќишта на пазарот. Без оглед на вашите потреби, Dream Line има крајно решение за вашиот проект за туширање! Големина на моделот : 41 во. В х 34 3/8 во. Д х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 26 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Вграден и Повратен панел. Вградување И Враќање Панели во прилог на ѕид со 1 во. У-канал; 1/2 во. ширина или прилагодување надвор од водоводот достапно на Страната На Панелот За Враќање. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло; Чиста вода Од Соништата И стаклена обвивка отпорна на дамки; Тип На Стакло : Јасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44