• Свеж
Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан Макси Фустан

Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан макси Фустан информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен,Долг Ракав, О-Вратот Женски Фустан . Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Рамо Половината Должина XXL XX-Големи 12 16 42 100cm/39.37" 61cm/24.02" 40cm/15.75" 86cm/33.86" 140cm/55.12" Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 100cm/39.37" ракав : 61СМ/24.02" РАМО : 40СМ/15.75" половината : 86см/33.86" должина : 140см/55.12" избран материјал : мекиот материјал е удобен за носење. Ви нудиме прекрасно искуство со носење цел ден!. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневен, дневен, роденден, состаноци, танцови претстави, забава, свадба, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Совршено за спарување со обетки, очила за сонце, ѓердани и капи, облечете ги омилените потпетици за супер моден изглед!. УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Жени А-Линија Фустан Карактеристики Во Шик Цветни Печати, Трендовски Модел Никогаш Надвор од Мода. Класичниот Квадратен Врат Може Да Се Носи Како Стил На Рамо, Го Истакнува Вашето Шармантно Деколте, Покажува Поелегантно И Елегантно. Деталите За Фустанот Прават Краткиот Фустан Да Изгледа Повеќе Замав И Шик. Женски Фустани,Фустани За Жени, Пролетни Фустани за Жени 2023 година. Добредојдовте Во Азриската Продавница за Облека, нудиме разни видови машка и женска облека, добредојдовте да купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти

Висококвалитетен Материјал : оваа таписерија на месечината е изработена од 100% полиестер, кој е удобен, с

DEN 1.67

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84

Гдфун Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 21cm / 8.27" Должи�

DEN 95.84

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33