• Свеж
- GEEK AC Адаптер Замена За Panasonic CF-74J CF-S9K CF-T8H Батерија Полнач Кабел За Напојување

- GEEK AC Адаптер Замена За Panasonic CF-74J CF-S9K CF-T8H Батерија Полнач Кабел За Напојување

DEN 169.44

Од стока
Во магацинот

CJP-GEEK AC Адаптер Замена За Panasonic CF-74 J CF-S9 K CF-T8 H Батерија Напојување Кабел>Забелешка : 1.Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето.2.Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x кутија За Полнење 1 x Кабел За Напојување [Спецификации] : Влез : AC 100 V-240 Volt, вкупно 8ft доволно долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и мониторот или лаптопот. [Квалитет на индустријата] : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет. Одобрено ОД CE & FCC. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА!. [ Совет За приклучок] : адаптерот има тркалезен врв на цевката, ве молиме двојно потврдете го врвот на приклучокот пред да го купите. [Практично и Преносливо] : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. [Компатибилни Модели] : AC Адаптер Замена За Panasonic CF-74 J CF-S9 K CF-T8 H Кабел За Напојување На Батеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи