• Свеж
Поставете РОЛНИ САМОСТОЈНИ Ленти Јапонска Хартија Печатени Украсни Лепливи Ленти

Поставете РОЛНИ САМОСТОЈНИ Ленти Јапонска Хартија Печатени Украсни Лепливи Ленти

DEN 95.84

Од стока
Во магацинот

Опис. Овие Јапонски хартиени ленти се направени од уникатни хартии. Лесно се лупи и лепи и се отстранува без да остави лепливи остатоци. Совршен за планери, декорација на бележници, изработка на честитки. Одлични реквизити ЗА сам занает. Карактеристики. - Материјал : Јапонска хартија. - Големина 1 : Околу 200х3, 3см/78, 6х1, 3ин. - Големина 2/3 : Околу 200х1, 5см/78, 6х0, 6ин. - Големина 4/5 : Околу 200х0, 8см/78, 6х0, 31ин. - Овој комплет лента може да им даде на вашите занаети и канцелариски материјал шарен изглед. - Светла боја и со топол печат дизајн, изгледа елегантно, мода и луксуз. - Може да се користи за украсување на се што сакате за да додадете удобно расположение во вашиот живот, лесно како промена на облеката. - Означете ги тие важни датуми во вашиот планер . - Занаетчиската лента е одличен начин за ѕидови, рамки, книги, тастатури, занаети, пенкала и моливи итн. Овој комплет ленти може да им даде на вашите занаети и канцелариски материјал шарен изглед. Светла боја и со топол печат дизајн, изгледа елегантно, мода и луксуз. Може да се користи за украсување на се што сакате за да додадете удобно расположение во вашиот живот, лесно како промена на облеката. Означете ги тие важни датуми во вашиот планер. Занаетчиската лента е одличен начин за ѕидови, рамки, книги, тастатури, занаети, пенкала и моливи итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи