• Свеж
Женски Памучни Породилни Гаќички Меки И Беспрекорни Момчиња За Бременост За Фустан, Поддршка На Стомакот, Спречуваат Плескање На Бутовите

Женски Памучни Породилни Гаќички Меки И Беспрекорни Момчиња За Бременост За Фустан, Поддршка На Стомакот, Спречуваат Плескање

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Чипка. Тип На Гаќи : Момчињакратко. Тип На Пораст : Висок Пораст. Пол : ЖЕНИ. Тип На Ставка : Гаќи. Боја : како што е прикажано. Големина Шема : . Големина - - - - - - Тежина - - - - - - - Половината-абдоминален обем. М-40-50КГ - - - - - 68см 26.7"68-90см 26,7 "-35,4". Л-45-60КГ - - - - - 72см 28.3"-72- 100см 28.3 "-39.3". ХЛ50-70КГ - - - - - 76см 29.9"-76- 110см 29.9 "-43.2". ХХЛ-60-80КГ - - - - - 80см 31.4"-80- 120см 31.4 "-47.2". 3 XL-70-90КГ - - - - - 84см 33.0"-84- 130см 33.0 "-51.1". Спакувани : . 1* породилно гаќи памучна ткаенина фитил влага и пот за да се спречи иритација на кожата. Очекуваните мајки можат долго да ја носат оваа долна облека без никаква непријатност. Бремената женска долна облека со секси тантела е изработена од антибактериски и високоеластичен материјал што дише. Поудобно е за носење, има добра мекост и е апсолутно безбеден за вас и вашето бебе. Безбедно за мајки и бебиња : Антибактериско бело чисто памучно меѓуножје за лесно откривање на какви било абнормални секрети на телото, строга гаранција за здрава бременост. Висок Половината Ребрести Мајчинство Гаќи : мајчинство висок половината момчиња шорцеви дајте му поддршка на стомакот и може да обезбеди релаксирачко вклопување, и тие совршено ја покриваат вашата испакнатина и не се лизгаат надолу. Избор на големина : Долна Облека За бремени жени, добра еластичност, дизајн На абдоминална поддршка со висока еластична декомпресија, одличен е за сефот на сите мајки и тело. Ве молиме проверете ги препораките за големината на деталите.

Детални спецификации

Додатоци на производи