• Свеж
DesignArt 'Златна кружна ретро шема I' модерен wallиден часовник од средниот век

DesignArt 'Златна кружна ретро шема I' модерен wallиден часовник од средниот век

DEN 511.84

Од стока
Во магацинот

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСТ низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен дрво од дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Златниот круж Ретро шема I ликовната уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : модерен тип од средниот век : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : жолта. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ауфмер Лето Копче Лабава Кошули За Мажи Дозвола Машки Повик Солидна Пресврт Патент Пуловер Спортски Краток Ракав Костум Продажба

Мажи Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : 1.It изработен е од ви

DEN 2.67

Враќања Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Врвна Кошула Со Џебни Тинејџерски Скари Модна

Хапимо Ролбекс Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Топ / Кошула С�

DEN 367.84