• Свеж
Удобност Темперамент Црна Пет Јака

Удобност Темперамент Црна Пет Јака

DEN 406.24

Од стока
Во магацинот

Ова Е Комфорниот Ремен Црна Јака Од 8 Миленичиња. Нуди стил, удобност и безбедност, што го прави совршен за долги прошетки дури и со силно милениче. Време е за подобар начин да го прошетате вашето куче! Во зависност од користениот поводник овој ремен може да се користи и за насочување на вашето куче со светлосни влечења додека одржувате ниво на удобност. Овој комфорен ремен е одличен класичен предмет за јаки и каишки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Ново. Кристал Удобност Куче Темперамент. Јаки за кучиња и Каишки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прик

DEN 239.84