• Свеж
Мода Секојдневен Женски Сурфање Носат Сончање Сплит Тело Завој Лист Печатење Секси Костим За Капење

Мода Секојдневен Женски Сурфање Носат Сончање Сплит Тело Завој Лист Печатење Секси Костим За Капење

DEN 1375.20

Од стока
Во магацинот

Мода Секојдневен Женски Сурфање Носат Сончање Сплит Тело Завој Лист Печатење Секси Костим За Капењекарактеристики : Облека За Плажа,Костими За Капење лист печатење,плус големина Костим За Капење,Завој, чипка.Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од водоотпорен материјал, Мазно и меко чувство На Убава еластичност на половината лесно за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно,добро е да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто времеовој костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секс пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината што добивате : 1 Големина На Женски Костим за Капење. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Во Текот Биста Чаша Големина Половината Л Големи 8 12 38 90-97см/35.43-38.19" Ц - Д 78-86см/30.71-33.86" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Над Биста : 90-97см/35.43-38.19 "Големина На Чаша : Ц-Д Половината : 78-86см/30.71-33.86" висок квалитет. Предлог : можете да купите со доверба! Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нашиот сервисен тим, ќе ни биде чест да ви служиме!. Повеќе Избор : Кликнете НА "КСИЈАОФЕН" за повеќе нови производи. Ве молиме препознајте го името НА нашиот бренд "КСИАОФЕН", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84

Џсаирл Црвена Долна Облека Комплет За Жени Секси Секси Жени Сатенска Долна Облека Чипка Крпеница Ноќница Со Врат Искушение Бебешка

Комплетот за облека за спиење е мек и елегантен, за да ви даде мрзлив сон Одличен Избор за Вашата Сопруга

DEN 0.67

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84