• Свеж
Почетна Плоштад 30 Фау Кожа Контра Висина Барстол Во Сина Боја

Почетна Плоштад 30 Фау Кожа Контра Висина Барстол Во Сина Боја

DEN 15810.24

Од стока
Во магацинот

Вклучени Предмети : Домашен Плоштад Современа 30" Шалтер Висина Барстол во Сина Вештачка Кожа x 3home Square Современа 30" Шалтер Висина Барстол Во Сина Вештачка Кожа столицата За шипки Без раце на Домашниот Квадрат има уникатнаesетика која сигурно ќе работи добро во секое модерно домаќинство. Издржливата четкана рамка Од Нерѓосувачки челик На Домашниот Плоштад е убаво придружена со седиштето и грбот од вештачка кожа. Тапацираниот низок грб е заоблен, обезбедувајќи му на корисникот исклучителна поддршка додека вртливото седиште од 360 степени овозможува зголемена подвижност. Современиот дизајн На правата нога На Домашниот Плоштад ја обдарува столицата со шик квалитет што е дополнително нагласен со вклучување на тркалезен потпирач за нозе. Нозете На Домашниот Плоштад се превртени со заштитници на подот, уверувајќи дека столицата од шипката нема да се лизне или да гребе подови од тврдо дрво или плочки. Прекрасниот Домашен Плоштад е достапен во две индустриски стандардни големини : бројач од 26 инчи и висина од 30 инчи и доаѓа со завршница од нерѓосувачки челик и ваш избор на сива, бела, црна, црвена, сина или зелена тапацир од вештачка кожа.Карактеристики : овие столици се обложени со луксузна вештачка кожа која е мека на допир и удобна за седење со часови. Направете чистење на ветре и лесно избришете ги сите истури или неред за неколку секунди.Нашите столици со висина на шипката имаат удобна висина на седиштето од 30 " и нашите столици со висина на шалтер ве држат на погодна висина на седиштето 26".Не барајте понатаму убава, функционална и лесна за составување шипка или столче за шалтер за вашиот дом. Овие столици бараат склопување и доаѓаат со јасни и концизни чекор по чекор инструкции што прават ветре!Овие столици се достапни во бел, црн, сив, црвен, син или зелен тапацир од вештачка кожа и сите имаат убава и модерна завршница од нерѓосувачки челик.Оваа столица обезбедува стабилност со својата силна основа од 4 нозе што ви дава стабилна основа за да седите со часови. Цврстото дрво е продолжено до потпирачот за нозе и е идеално за потпирање на стапалата нагоре додека се дружите.Функцијата за целосно вртење од 360 степени овозможува оптимална подвижност и ви овозможува да се вклучите во разговорот од кој било дел од вашата кујна или бар област.Домашниот Плоштад стои зад сите продадени производи и со задоволство им нудиме на нашите клиенти 1 година ограничена гаранција на производителот на сите артикли. Нашите производи се направени од висококвалитетни материјали кои ќе траат уште многу години.Спецификации : Висина На Седиштето : 30 ширина на седиштето : 17 длабочина на седиштето : 17 Боја На тапацир : Материјал За Сина Тапацир : Домашен Квадрат Од Вештачка Кожа 3 Парчиња 30" Висина На Шанкот Од Вештачка Кожа Поставена Во Сина Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ханзидакд Машки Пет точки Брзо Сушење Спортско Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежен Одмор Шорцеви За Плажа Стебла За Капење

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливачки Шорцеви К�

DEN 559.84

Милуксас Жени Преголеми Дуксери Дуксери Од Тиква Пуловер Со Качулка Модна Есенска Облека Трендовски Тимови Зимски Врвови Дозвола

Ноќта На вештерките Дух Женска Мода Секојдневен Џебен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Блуз

DEN 3.33

Мажи Жени Велигден Хавајски Кошула Среќен Велигден Опуштено-Одговара Секојдневен Краток Ракав Кубански Јака Копче Надолу Хавајски

[Пакетот вклучува] Кошула Со Кратки Ракави со 1 Пакет (Големината може да се избере) [Карактеристики На Пр

DEN 367.84

КОМПАТИБИЛЕН Темпо МИНИПАК Батерија - ЗАМЕНА УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува ДВА ТЕРМИНАЛНИ Адаптери

КОМПАТИБИЛЕН ТЕМПО МИНИПАК 3000 БатеријаЗамена UB1270 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 7

DEN 2.00