• Свеж
Лхк Женски Лето Рамно Дно Кристал Плажа Сандали И Влечки&

Лхк Женски Лето Рамно Дно Кристал Плажа Сандали И Влечки&

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Женски Рамен Чевли. Имаме само една цел : да направиме клиентите да се чувствуваат добро. Сметаме дека вашите стапала се една од најважните работи што постојат и сакаме вашите стапала да бидат здрави и совршени во секој поглед. Ние користиме подобра ткаенина за производство на подобри производи. Жените Класичен Симпатична Лизгање На Широк Ширина Станови ќе биде одличен подарок за вашите љубовници или семејство на фестивалот, Како Што Се Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и така натаму. Женските чевли за пешачење се лизгаат удобни старечки рамни спортски патики прифаќаат влошка за поддршка на горниот +висок еластичен лак за да се спречи замор по долгорочно одење.Овој чевел за одење лесно се облекува и соблекува, лесен дизајн, исто како и носењето чорапи,горниот дел што дише ве спречува да се загреете дури и откако ќе го носите цел ден. Особено погоден за луѓе кои треба да стојат и да одат долго време. Удобен Издржлив Висококвалитетен Материјал : Лхк обезбедува насекаде удобност,но со стил идеален за жени кои уживаат во постојано менување на животот. Опуштениот изглед и чувство ви овозможуваат да ги истражите вашите страсти и да доживеете нови места со самодоверба нозете ќе се вклопат во секоја пригода. Погоден за пригода : секојдневно, возење, секојдневно, излегување, внатрешно, канцеларија, шопинг, патување, работа итн. Одлично За Патување И Во Движење : отстранливата влошка за амортизирана мемориска пена обезбедува максимална удобност и го намалува потењето и мирисите. Совети за големина : становите чевли се наменети ЗА жени ВО САД, Ако можете да ја проверите големината пред да нарачате, можеби ќе добиете попогодни и поудобни чевли.Ако имате какви било прашања во врска со големината или чевлите, слободно контактирајте не во секое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Облека За Заштита од сонце Женска, Женска Мода Плус Големина Еднобојна Удобна Качулка Со Патент На Отворено Врвови За Велосипедска

Жени Мажи Ветроупорна Јакна На Отворено Спортови За Велосипеди Брзо Суво Палто На Ветробраноткарактер�

DEN 578.40