• Свеж
Smithsonian Ultimate USA Map Rug, 5'3 X7'5

Smithsonian Ultimate USA Map Rug, 5'3 X7'5

DEN 911.84

Од стока
Во магацинот

? Зголемувањето и дифузијата на знаењето? ? Тоа е мисијата на институцијата Смитсонијан. Зошто да не се забавуваме исто така? Осветлете дом или училница со атрактивен, шарен килим што ги охрабрува децата да учат. Тоа е мисијата на едукативните килими Смитсонијан од Гертменијан. Тие доаѓаат во големи формати за да овозможат многу простор за да се шетаат младите умови и нозе. Тие се отпорни на лизгање и лесни за чистење. Секој е преполен со знаење. Покрај тоа, дел од набавната цена е посветена на поддршката на институцијата Смитсонијан. Смитсонијан крајна САД едукативни килими. Патувајте низ сите педесет држави веднаш на вашиот кат. Дознајте го главниот град на секој и откријте познати обележја и знаменитости низ нашата голема земја. Собата со големина. Дигитално печатено. 100% најлон куп. Поддршка на гел пена. Лесна грижа. Отпорен на лизгање. Одлично за училниците. Поддршка на институцијата Смитсонијан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00