• Свеж
Бесплатно собрание девојки чиста здолниште за влечење на преклопување, големини 4- & плус

Бесплатно собрание девојки чиста здолниште за влечење на преклопување, големини 4- & плус

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ново здолниште за сезоната : Пронајдено. Повлеченото здолниште на бесплатното собрание е симпатичен, забавен стартер за облека со чиста преклопна завршна облога во шемата за проверка на гингам. Лесно е да се носи со дизајн на половината и истегнување на половината, ова здолниште за девојчиња се парови со нејзините омилени врвови за без напор изглед. Исклучиво на. Материјал : школка : 64% вискоза/36% модал; Поставена : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : шема на гингам. Повлечете чисто здолниште за девојчиња од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33