• Свеж
Менс оз. Ултра Памучен Резервоар Пакет

Менс оз. Ултра Памучен Резервоар Пакет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

100% претходно испукан памук; ленти за вратот и рацете; шиење со двојна игла на долниот раб; Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер; Спортската Сива е 90% памук, 10% полиестер; Гилдан менс 6 мл. Ултра Памучен Резервоар 2 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64