• Свеж
Ступел Индустрии Проверка Блок Шема Апстракција над Сина Зелена Сива Рамка, 20, Дизајн Од Џојс Чешли

Ступел Индустрии Проверка Блок Шема Апстракција над Сина Зелена Сива Рамка, 20, Дизајн Од Џојс Чешли

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Џојс Комбс.

Детални спецификации

Додатоци на производи