• Свеж
Детска соба од Ступел деца инспиративни зборови девојки елени семејни животни дизајн wallидна плакета уметност од Дафне Полсели

Детска соба од Ступел деца инспиративни зборови девојки елени семејни животни дизајн wallидна плакета уметност од Дафне Полсели

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед. Димензии : 12 x 0,5 x 18 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед . подготвен за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00