• Свеж
Lumenok Crossbow Nock, Red Easton Beman Moon, 1pk

Lumenok Crossbow Nock, Red Easton Beman Moon, 1pk

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Осветлен самострел Nock му нуди на стрелецот можност да го види поставувањето на шут и да го олесни повлекувањето на завртките. Nock се активира со силата на жицата на ударот и се деактивира со малку влечење на нокот од вратилото на стрелката. За употреба во Истон и БЕМАН јаглерод-завртки со завртки со 0,297 инчи во дијаметар. Lumenok Crossbow Nock, Red Easton/Beman Moon, 1pk : осветлен нок на самострел. Активирани со силата на жицата. Деактивирани со повлекување на нок од вратилото на стрелата. За употреба во Истон и БЕМАН јаглерод завртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33