• Свеж
Супер мек краток ракав краток сет

Супер мек краток ракав краток сет

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Краткиот сет „Блис Супер мек пижама“ е сакан стил кој живее според своето име. Направено од луксузна мешавина од памук/рајон, овој PJ сет може да ве одржува пријатни во текот на целата година додека одржувате лесен чувство. Сет со 2 парчиња вклучува краткорочно деколте за кратки ракави и кратки за појавување на половината. 55% памук 45% рајон. Мека и пријатна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови И

DEN 480.00