• Свеж
Главен салон за пена душек, кралица

Главен салон за пена душек, кралица

DEN 4479.84

Од стока
Во магацинот

Лов за удобен и достапен душек за вашите деца или гости? Душекот за мемориска пена од 8 инчи е совршен за кревети за кревети, кревети за трупови и гостински кревети. Слојот на кадифен мемориски пена е дизајниран да создаде удобен простор за спиење. Издржливата основна пена му дава на грбот и спојниците поддршката што им е потребна за добар ноќен сон. Овој кревет-во-кутија погодно се испорачува компресирана во кутија директно до вашиот праг. Оставете 48 часа душекот целосно да се прошири пред да легне за ноќта. Главни 8 -инчни мемориски пена душек, кралица : вистинска поддршка : средното чувство на овој душек е совршен баланс на мека и цврста. Дуо од пена : Контури на меморија од пена на вашето тело, додека трајната основна пена нуди поддршка. Изберете ја вашата големина : Достапно во конфигурациите близнаци, полни, кралица и крал. Изберете го вашиот профил : исто така достапен во 6, 10 и 12-инчни профили. Совршено вклопување : Осум-инчниот профил на овој душек за пена е совршен за кревети за кревети, кревети за трупови и соби за гости. Брод и спиење : Бродовите компресирани во кутија десно до вашиот праг. Оставете 48 часа за овој душек целосно да се прошири пред употреба. Изберете ја вашата рамка : Компатибилен со рамки за платформа или традиционална пролет на кутии. Заштитен производ : Овој производ е поддржан од гаранцијата на едногодишниот производител. Спецификации : Собрани димензии на производот : 79 ”l x 59” w x 8 ”h; тежи 34 фунти. Димензии на пакетот : 17 "L x 17" W x 42 "H; тежи 50 килограми. Не е потребно собрание. Материјали : Полиуретанска пена, памук, полиестер. Боја на производот : Бела. Големина на производот : кралица.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксери Трендовски Секојдневен Копче Надолу Туника Обична Туника Класичен Вклопување Копче Надолу Туника Крст Крст Ладна

❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерењ

DEN 2.67

Маици со долги ракави за жени долг ракав за жени Плус Големина Жени Со Долги Ракави Со Долг Ракав Асиметрични Врвови На Асиметрични

Плус Големина Жени Со Долги Ракави Со Долги Ракави,Асиметрични Врвови На Асиметрични Врвови На Џемпери

DEN 369.28

Автентицирани Користи СЕЛИН Селин Ѓердан Шестоаголна Ѕвезда Часовник Приврзок Женски Направени Во Италија Злато Додаток Синџир

Автентициран Користен Ѓердан СЕЛИН Селин Шестоаголен Ѕвезден Часовник Приврзок Женски Произведен Во И

DEN 0.33