• Свеж
Инсталирај Беј Те-ТХЦ Водоотпорна Врска Степен Гледање Агол Камера Нови

Инсталирај Беј Те-ТХЦ Водоотпорна Врска Степен Гледање Агол Камера Нови

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Метра Те-ТХЦ Преку Дупка Камера;IR Led Диоди за ноќно гледање. Агол На гледање Од 120 Степени. Поразителни линии за помош за паркирање. Водоотпорни врски.; Универзална резервна камера преку дупка. Инфрацрвени (ИР) Лер За ноќно гледање. Агол на гледање од 120 степени. Паркинг помош линии избрани. Водоотпорен дизајн. Трето Око IR LED ЗА Ноќно Гледање 120 Степен Агол На Гледање Пораз-способни Линии За Помош При Паркирање Водоотпорни Врски SKU : ELD1335.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00