• Свеж
Т До Т Колектор Адаптер, Колектор Прирабница Практични За Автомобил

Т До Т Колектор Адаптер, Колектор Прирабница Практични За Автомобил

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Т3 До Т4 Колектор Адаптер, Колектор Прирабница Практични За Автомобил Спецификација : Тип На Точка : Колектор Адаптер Материјал : Од Нерѓосувачки Челик : За Т3 До Т4 Издувни Колектор Пакет Листа : 1 х Колектор Адаптер Овозможува да се качи на т3 турбополнач На т4 колектор или инсталирате т4 турбополнач На т3 колектор, со 15? да помогне во монтирањето. Погоден за предмети за размена на турбо полнење без интерфејс за отпадна врата за отпад од 35/38мм. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, цврст, отпорен на абење, отпорен на корозија и издржлив. Инсталацијата е едноставна и брза, не бара комплицирани операции, заштедува време и напор. Произведени според оригиналните спецификации за производство, во согласност со строгите стандарди за квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи