• Свеж
Жена Во Женска Плус Големина Бебешка Кукла Дуксер Туника

Жена Во Женска Плус Големина Бебешка Кукла Дуксер Туника

DEN 385.44

Од стока
Во магацинот

Жена Во Женска Туника За Дуксер Со Плус Големина Бебешка Кукла .Без разлика дали е поврзана со хеланки, спортски панталони или фармерки, нашата туника за дуксер за бебиња е пријатна, секој ден омилена. Има ласкава империја половината и опуштено вклопување. Ќе ви се допадне мекото француско чувство на тери и одличната должина на туниката. Стилови на пуловер деколте со деколте на деколте и манжетни исправен раб со ширинг на половината бејбидол одблесок32" должина француски тери; увезено Машинско перење . За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. Пуловер стил. Лажичка деколте. Ребро трим на деколте и манжетна. Директно полите со ширинг на половината. Бејбидол одблесокот. 32 " должина. Француски тери; увезени. Машинско перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични ОВратот Крпеница Фустан макси Фустан информации За Произ

DEN 0.67

Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал

Нашите фитинг обични врвови, можат да носат со фармерки / хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шо

DEN 215.84