• Свеж
Глоквис Дами Копче Надолу Долна Облека Обичен Кардиган Обична Кошула Со Едно Гради Јакни Закривени Полите Чипка Јакна

Глоквис Дами Копче Надолу Долна Облека Обичен Кардиган Обична Кошула Со Едно Гради Јакни Закривени Полите Чипка Јакна

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Јакни За Кошули, Јакна За Надворешна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Тантела Боја : Розова, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Лапел : Должина На Колковите Сезона на ракави : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Кошула јакна жените е направен од удобно и мека ткаенина, топло и стилски.2. Карактеристика : Еднобојна, долг ракав, копче надолу, јака за превртување, јакна со тенок појас со врвки.3. Женската јакна е топла и шик, и може совршено да се совпадне со хеланки или фармерки за ултрамодерен изглед.4. Оваа кошула јакна е погодна заis и зима одмор и викенд дневно, канцеларија, отворено, патување, секојдневна облека.Содржина на пакетот : 1 х Женски Јакни За Кошули (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топли Кошули Јакни За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовски Кошула Јакни. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женската Секојдневна Јакна Има Еднобојна Боја, Ревер, Мек И Удобен Материјал, Модна Врвка, Тенок Струк, Закривен Раб, Тенок Стил На Вклопување Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи