• Свеж
WJSXC Бања Килими Летни Заштеди Дозвола

WJSXC Бања Килими Летни Заштеди Дозвола

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нелип Када Мат Екстра Мека Бања Мат За Деца, Машина Перат Бања Туш Матфеатури : Квалитетен Материјал : овој туш када мат не се лизга е направен од премиум TPE материјал.Карактеристики : подлога за Бања за карактеристики на када стотици големи дренажни дупки обезбедуваат брзо истекување на вода, удобен и издржлив, подлогата за туширање што не се лизга има дополнителна дебелина, мека и флексибилна, обезбедува супер удобно искуство за користење. Соодветни големини, одговараат на секоја големина када или туш, прекрасни душеци за кади за бања што не се лизгаат.Машина За Перење : Лесно се одржува чиста подлога за бања што не се лизга, може да се пере во машина (ставете крпи во машината заедно за нежно триење со подлогата за бања за када), ослободете ги рацете, заштедете време. Препорачуваме да висите на кадата или да ја залепите подлогата за када што не се лизга на ѕидот со вшмукувачки чаши за да ја одржите вашата подлога за када сува по секоја употреба.Предупредување : подлогата за када што не се лизга не е погодна за не-мазни, текстурирани или плочки површини.Оваа подлога за када што не се лизга ќе биде прекрасен подарок за постарите родители и малите деца, давајќи им душеци за кади што не се лизгаат за да можат да уживаат во добро време за капење. Туш душеци не се лизга, направи вашиот живот полесно и повисок квалитет.Пакетот вклучува : 1x Туш Мат Нонслип Када Мат Екстра Мека Бања Мат За Деца, Машина Перат Бања Туш мат. пешкир за патување на плажа; додатоци за плажа; летни крпи за плажа; кампување; венец од 4 јули; Килими За Бања; Теписи На Отворено; Крпа за Маса. Летни Заштеди; Летен Клиренс; Летна Заштеда На Дозвола; Голема Работа За Одмор; Летни Заштеди На Зделка. Совршен гаџет што ќе ви се допадне откако ќе го користите. Употребата на сигурни материјали, не мора да се грижите за каква било употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи